Állásajánlatok

Az itt közzétett állásajánlatokra a tailorserviceshr@gmail.com címen lehet jelentkezni a pozíció megnevezésével.

Az itt közzétett állásokra történő jelentkezéssel hozzájárulsz adataid kezeléséhez. Adatvédelmi tájékoztatómat az "Adatvédelem" menüpont alatt találod.

Hirdető cég: INTREN

Közzététel dátuma: 2024.04.25.

Pozíció megnevezése: SEO specialista

Munkavégzés helye: Budapest

Állásajánlat részletes leírása:

Feladatok

  • Mérési stratégiák kidolgozása és kiépítése (Google Analytics és Google Tag Manager használatával),
  • Adhoc mérési igények ellátása (Google Tag Manager használatával),
  • Riportok készítése (excel, spreadsheet, Google Looker Studio, Google Slides, esetleg Google Big Query alkalmazásával),
  • AB tesztek javaslata, kidolgozás és futtatása (Google Optimize, Visual Website Optimizer és Hotjar, Microsoft Clarity, Lucky Orange használatával),
  • Prezentációk és ügyfél meetingek tartása az érintett témakörökben,
  • Tréningek tartása az alkalmazott eszközök használatáról,
  • Tanácsadói szerep betöltése nagyobb ügyfeleink felé.

Elvárások:

  • Google Analytics
  • Google Tag Manager
  • Google Looker Studio vagy más adatvizualizálási eszköz
  • Google Optimize vagy más A/B tesztelési szoftver,

Előny:

  • ha képes vagy gyorsan felvenni az új ismereteket,
  • ha van benned kutatási vágy,
  • ha vágysz arra, hogy folyamatosan tanulj.

Hirdető cég: KR Group

Közzététel dátuma: 2024.02.25

Pozíció megnevezése: Senior Könyvelő

Feladatok
-Külföldi tulajdonban lévő magyarországi cégek könyvelési és adózási feladatainak ellátása,
-Csapat koordinálása, mentoringja
-Ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás magyar és angol nyelven

-Év végi zárások koordinálása és az audit támogatása
-Új ügyfelek részére hatékony folyamataik kidolgozása, és saját rendszerükbe való integrálása
-Adóhatósággal kapcsolattartás, beadványok elkészítése

Elvárások
5-8 év könyvelői tapasztalat
-stabil angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
-tapasztalat kisebb csapat koordinálásában és új munkavállalók betanításában
-dinamikus, ugyanakkor precíz személyiség

Előnyt jelent:
-nyitottság az innovatív megoldásokra
-dolgoztál már nemzetközi és regionális projekteken, ügyfelekkel

Amit kínálunk:

-Lehetőség az idegennyelv-tudás fejlesztésére

-Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség

-Minőségi irodai környezet

-Belső karrierút

-Képzéseken való részvételi lehetőség

-Fiatal, dinamikus és folyamatosan fejlődő szervezet

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el